Showing 1 - 20 of 43 stations

Al Falaah FM was commissioned on July 27th 2013, by the Vice President and Minister of Women’s Affairs of The Gambia, Al Falaah FM Radio station is part of Supreme Islamic Council´s renewed commitment to the propagation of the authentic teachings of Islam through broadcasting. The aim of the station is to strengthen the dissemination of authentic values and information of Islam and to enable trusted Islamic scholars contributes to the teaching of Islam.

11 Mart 1994 tarihinde kurulan Alternatif Radyo, 1994 yılından bu yana, yayın hayatına devam etmektedir. 24 saat yayın yapan kuruluş, karma yayın yapan bir radyodur. Bu bağlamda, halkın her kesimine hitap eden yayın formatıyla, günün her saati takip edilebilen bir yayın kuruluşudur.

Lets Be Together. Do Together. We are One! Help Each Other.!

AKINCILAR GROUP 1983 yılında CASİM AKINCILAR tarfından kurulmuştur.sahibi olduğu 1 bölgesel ve 2 yerel radyo ile esnafın tanınan ve sevilen yüzü haline gelmiştir. ANADOLU fm ise 2003 yılında akıncılar gurubuna katılmış olup kısa sürede marmaranın sevilen radyosu olmaya başlamıştır. 105.3 bandından yayın yapmakta olan ANADOLU fm cizgisinden taviz vermeden yayın kalitesini hep daha ileri taşımayı hedefler.

Türkiyenin Kur'anı Kerim Radyosu.

Davet Radyo, Kuran, Hadis, Risale-i Nur, Haber, Kültür, Sanat, Spor Sağlık,Bilim ve Eğitici Programlarıyla dinleyicilerinin bu alanlardaki ihtiyaçlarına cevaplar vermeye çalışmaktadır.

تعليم الالحان الكنسية القبطية واللغة القبطية والطقوس الكنسية وكل ما يتعلق بالحياة الليتورجية

Dinimizislam is an online radio station from Turkey Providing Islamic music

Kendisine has etkileyici üslubuyla "Bir Garip Yolcu'' Arif Yıldız, insanlık denizinin Eşsiz İncisi Efendimizin (s.a.v.) muhabbeti çerçevesinde, kulluğun, fedakarlığın, duanın ve iman hassasiyetinin değerlerini anlatıyor.

Enderûn Fm, Sizin Sesiniz...

Gençlik FM, “Gönül Dostunuz Gönül Frekansınız” sloganı ile Batman ve çevresinde Dini tasavvuf müzik türünde yayın yapan dini radyo istasyonudur.

تنطلق الشركة في مشاريعها الإعلامية والفنية من القيم الأصيلة للمجتمع، المستمدة من الإسلام، كدين ومنهج حياة، وتعمل على الإرتقاء بذوق النَّاس من خلال تقديم برامج مجتمعية متميزة ونوعية، بأسلوب منهجي عصري إبداعي ملتزم بثوابت وقيم المجتمع، مرتكز إلى الموروث الحضاري للثقافة العربية الإسلامية.

Özetle Hedef Radyo; Alanında ilk olma özelliği ile birlikte, yıllardır sürdürdüğü ilkeli yayını ; insana değer veren, insanı ön plana çıkaran, milli ve manevi duygulara hitap eden bir sesle insanlığın her zaman yanında olduğunu hissettirmiştir.

IKIM ialah singkatan kepada Institut Kefahaman Islam Malaysia, iaitu pengendali stesen radio ini. Ia dipancarkan menggunakan frekuensi 91.5 MHz (di Lembah Klang) dan dipancarkan ke seluruh negara.

Bermuda now enjoyed a total of seven broadcast operations: three AM radio, two FM radio and two television stations. Show more

As stated above, this page is dedicated to the Gambian Muslim community who dedicate their life in this wolrld entirely to their creator, and abstains from forbidden acts legislated by Allah the almighty. Show more

İLAHİLER VAİZLER DİNİ SOHBETLER BURDA

Mekke Fm internet üzerinden yayın yapan bir radyo frekansıdır. Uzun süredir yapmış olduğu kaliteli ve güvenilir yayınları ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmış olan ve bu kitle tarafından da takdir ile takip edilen bir radyo kanalıdır. En can alıcı noktalara değinen dini konularda yayın yapmaktadır. Dini konuları en doğru ve en dürüst şekilde işleyen , ön planda olduğu kadar arka planda da hummalı ve titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Moral FM, 1993 senesinden bu yana yayın hayatına devam eden, Türkiye’nin ilk özel “haber – yorum, tematik ve kültürel” yayıncılık yapan ulusal radyosudur.

بدأت الاذاعة البث قبل اربع سنوات بتاريخ ١٤/ ٩ / ٢٠٠٩ و اذاعة الحياة الجديدة تحمل صبغة مختلفة عن باقي الاذاعات الموجوده في اربيل فهي اذاعة مسيحية ثقافية غير سياسية تنشر و تحث الناس على المحبة و التسامح و التعايش الاخوي وزرع الثقافة و التوعية بين ابناء المجتمع في كل مجالات الحياة. برامجنا منوعة و شاملة للاسرة و الشباب و الاطفال و المرأة كما نقوم ببث الكثير من البرامج من اذاعات عالمية مثل اذاعة حول العالم (مونتيكارلو) بحسب الشراكة التي بيننا.

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE